OEN Polska: World Travel Awards Caribbean and The Americas odbędzie się w Saint Lucia

15 March 2023 - OEN Polska

26 sierpnia 2023 r. na czerwonym dywanie pojawią się czołowe osobistości branży turystycznej z regionu.

Wieczór VIP odbędzie się w Sandals Grande St. Lucian. Stanowi kulminację Światowego Tygodnia Podróży 2023. To tygodniowe święto globalnych podróży i turystyki obejmuje serię wydarzeń, które gromadzą liderów myśli z branży i stymulują debatę na kluczowe tematy. W przeddzień gali wręczenia nagród World Travel Awards odbędzie się przyjęcie Prezydenta.

Graham Cooke, założyciel World Travel Awards, wspomina: „Jestem zaszczycony, że mogę przedstawić Saint Lucia jako gospodarza naszej gali na Karaibach i Amerykach 2023, w tę naszą przełomową 30. rocznicę. Saint Lucia pomaga przewodzić ożywieniu podróży i turystyki w na Karaibach i jestem zachwycony, że ta urzekająca wyspa będzie stanowić kluczową część naszej rocznicowej trasy”.

Wspomniał również, że: „World Travel Awards utrzymuje swoją pozycję lidera branży przez ostatnie 30 lat, konsekwentnie udowadniając swoją wartość jako globalny punkt odniesienia dla uznawania doskonałości w podróży i turystyce. Nie mogę się doczekać dołączenia do najwyższych rangą przedstawicieli branży turystycznej. z całych Karaibów i obu Ameryk za to, co zapowiada się na wspaniałe wydarzenie, w uznaniu dla tych organizacji, które stoją na czele rozwoju sektora podróży i turystyki w regionie”.

Saint Lucia, pobłogosławiona przez naturę, jest miejscem niesamowitej urody. Szczyci się wulkanicznymi górami wyrastającymi z błękitnego morza, pięknymi plażami, bujnymi lasami i bogatym dziedzictwem kulturowym.

Minister ds. Turystyki, inwestycji, przemysłów kreatywnych, kultury i informacji Saint Lucia, Hon. Ernest Hilaire powiedział: „Cieszymy się, że możemy gościć prestiżową galę World Travel Awards Caribbean & The Americas Gala Ceremony 2023 i połączyć siły z globalną branżą turystyczną, aby uczcić 30. rocznicę World Travel Awards. Wpływ podróży i turystyki na gospodarki naszej wyspy nie można przecenić”.

Lorine Charles-St. Jules, dyrektor generalny Saint Lucia Tourism Authority, wyraził podekscytowanie współpracą z World Travel Awards. Powiedziała: „Będzie to niesamowity impuls dla naszego sektora turystycznego, ponieważ nadal dążymy do doskonałości w branży hotelarskiej. Cieszymy się, że możemy powitać liderów z całego świata i zanurzyć ich w gościnności i kulturze naszej oszałamiająco pięknej wyspy ”.

Warto przeczytać! Jak tanio podróżować, by móc odwiedzić wszystkie wymarzone miejsca

Saint Lucia będzie gospodarzem różnych działań i wydarzeń w 2023 roku, w tym World Travel Awards.

1. Festiwal Jazzu i Sztuki Saint Lucia (5-7 maja)

Po trzyletniej przerwie największe muzyczne wydarzenie na Karaibach powróci z niecierpliwością. Wśród headlinerów znaleźli się Sting (17-krotny zdobywca nagrody Grammy) i Shaggy (ikona reggae), a także wielu innych uznanych na całym świecie artystów. Bilety są już dostępne.

2. Karnawał św. Łucji (12-19 lipca)

Karnawał Saint Lucia to karnawał, który został okrzyknięty jednym z najbardziej ekscytujących na Karaibach. Odbywa się w lipcu i przyciąga ponad 10 000 osób.

3. Wyzwanie Trzech Szczytów

Wyzwanie Saint Lucia Three Peaks Challenge to nowa inicjatywa na rok 2023. Pozwala odwiedzającym wspiąć się na trzy góry podczas pobytu: Mount Gimie, Petit Piton i Gros Piton.

4. Kawałki Kawy

Możesz spotkać miejscowych i podzielić się z nimi historiami na tym nowym szlaku barów (Kabawe, Creole for Rum Shack), który oferuje szansę cieszenia się gościnnością Saint Lucian. Możesz zarezerwować wycieczkę z przewodnikiem lub wyruszyć na własną rękę, aby znaleźć znak Kabawe Krawl.

Warto przeczytać! Ostrzeżenia o zakazie podróżowania wydane, gdy kolejna zimowa burza przetacza się przez Minnesotę

5. Romantyczny szczyt

„Say Yes To Saint Lucia” to Światowy Szczyt Romansów, który odbędzie się jeszcze w tym roku. Pozwala agentom spotkać się z kluczowymi partnerami, takimi jak wille, hotele i organizatorzy ślubów. Odbędzie się pokaz mody ślubnej, prelegenci i warsztaty na temat strategii mediów cyfrowych.

6. Rajdowy Rejs Atlantycki

Corocznie w ramach Atlantic Rally Cruise (ARC) ponad 100 łodzi wypływa z Las Palmas na Gran Canarias, by przepłynąć Ocean Atlantycki do Saint Lucia.

Source: OEN Polska

Translate

English Spanish Portuguese Chinese (Simplified) German French Russian

Find us on

Newsletter

Subscribe to the World Travel Awards newsletter to keep up to date with our latest news.

Our other awards

World Casino Awards World Cruise Awards World Culinary Awards World Golf Awards World MICE Awards World Ski Awards World Spa Awards World Sustainable Travel & Hospitality Awards World Travel Tech Awards